A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rüyada Acıkmak görmek

Rüyada Acıkmak görmek

Rüyada karnının acıktığını gören kişi bir konu hakkında tövbelerinin kabul olmasını Allah'tan dileyeceğine delalet eder.

Rüyada acıktığını gören kişi sevdiği bir şeyi yiyerek karnını doyurursa tövbe ettiği konuyu bir daha yapmayacağına, tövbesinde samimi olduğuna işaret eder, eğer ki sevmediği bir şey ile karnını doyuruyorsa zayıflık yapıp tövbe ettiği şeyi tekrardan yapacağına delalet eder.

Rüyada acıktığı gören kişi evli ise evliliğinde huzurlu günlerin yaklaştığına bekar ise evliliğinde mutluluğu elde edeceğine işarettir.

Bekâr kişi yemek yediği halde doymadığını bir türlü açlığının gitmediğini gördüyse evlenmeye niyetlendiği kişiyi bir kez daha gözden geçirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada aç bir insan görmek bir konuda içinizin çok merhametle dolacağına işaret eder.

Rüyada aç bir insana yardım ettiğini görmek merhamet duyduğunuz kişilere elinizin uzanacağına ve onlara bir yardımınızın dokunacağına delalet eder.

Aç bir insana yardım etmediğinizi ondan yüz çevirdiğinizi ve bundan da pişmanlık duymadığınızı görmek size yardım etmeye çalışan bir insanın niyetinin bozuk olup olmadığı konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Rüyada aç olan bir bebeği doyurmak hayatınıza renk ve ışık getirecek bazı insanlarla tanışacağınıza delalet eder.

Uzun süre çekilen bir açlık sonrası karnınızı doyurduğunuzu ve feraha erdiğinizi görmek bir türlü sıkıntının ardından rahata ereceğinize delalet eder.

Açlıktan ölen bir hayvan görmek ailesinin başka başka şehirlerde yaşayarak gurbetlik çekeceğine, bir grup insanın açlık çektiğini görmek ülkenin geleceğinden endişeleriniz olduğuna delalet eder.

Rüyayı gören kişi henüz okul yaşında ise eğitim için yatılı kalacağı başka bir şehre gideceğine delalet eder.

Nablusi Rüya Tabirleri: Melik ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, tebaasının zelil ve perişan olmasına ve onların tebaalarının mallarına göz dikmelerine delâlet eder. Alimlerin rüyada acıkmaları, onların ilimle yaptıkları yaramazlığa delâlet eder.

Rüyada padişah veya ileri gelen kişilerin kendilerini acıkmış görmeleri; onların idare ettikleri toplumun zelil ve perişan olmalarına ve bu rüyayı görenlerin; tebaalarının ellerindeki mallarına göz dikeceklerine işarettir.

Âlimlerin kendilerini rüyalarında acıkmış görmeleri; onların ilimleriyle yaptıkları kötü şeylere delâlet eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada acıkmak bilgi yetersizliğine ve cahilliğe işaret eder. Bir kimse rüyasında çok acıktığını ve karnını doyulmak için acele ettiğini görse; mal hırsına kapılıp başkalarının hal üzerine geçirmekte bir sakınca görmeyeceği şeklinde tabir edilir.

Büyük makam sahibi ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, ona tabi olanların zelil ve perişan olmasına işaret eder. Alimlerin rüyada acıkmaları, onlann ilimle yaptıkları yaramazlığı işaret eder.

Cafer-i Sâdık hazretleri buyururlar ki: -Açlık rüyası dört şekilde tâbir olunur: a) Hayır, b) Hırs, d) Günah, c) Tama’, yani uzun emel.

Çocuğu, dilenciyi veya bir hayvanı doyurmak ise hayırlı bir iş yaparak, manevi kazanç sağlanacağını belirtir. Rüyada acıkmak ve doyuncaya kadar yemek hastalıktan kurtulmaya ve bolluğa işarettir.

Salimi'ye göre, rüyada karnın acıkması yeni bir iş ve yeni bir servettir. Yönetici ve ileri gelen adamların rüyada acıkmaları, yurttaşların perişan olmasına ve onların yurttaşların mallarına göz dikmelerine delâlet eder. Alimlerin rüyada acıkmaları, onların ilimle yaptıkları yaramazlığa işarettir.

Rüyada Abi GörmekRüyada Abi Görmek
 
Rüyada Çiçek GörmekRüyada Çiçek Görmek
 
Rüyada Saç GörmekRüyada Saç Görmek
 
Rüyada Bebek GörmekRüyada Bebek Görmek
 
Rüyada Kadın GörmekRüyada Kadın Görmek
 
Rüyada Ayakkabı GörmekRüyada Ayakkabı Görmek
 
Rüyada Anne GörmekRüyada Anne Görmek
Rüyada Aba görmek
Rüyada Abajur görmek
Rüyada Abanoz görmek
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Baskı görmek
Rüyada Başını taşa vurmak görmek
Rüyada Bronşit görmek
Rüyada Bronz görmek
Rüyada Broş görmek
Rüyada Budak görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Diken görmek
Rüyada Elbise Askısı görmek
Rüyada Elbise dolabı görmek
Rüyada Hünnap Görmek
Rüyada Küvet görmek
Rüyada Palet görmek
Rüyada Radar görmek
Rüyada Sallanmak görmek
Rüyada Salon görmek
Copyright © 2013 - 2018 Rüyada Görmek.com Her Hakkı Saklıdır.
Rüya Tabirleri Hakkında - İletişim - Sık Sorulan Sorular - Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları
Sosyal Medyada Biz - Twitter - Facebook - Google + Sayfa OS 0,0156 saniye oluşturuldu.