A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rüyada Anne görmek

Rüyada Anne görmek

Rüyada anne görmek hayra, mutluluğa, sevince ve hayattaki değişimlere işaret eder.

Abdulgani Nablusi'ye göre rüyada annenizi kendinize darılmış görmek hayatta başarılı olacağınıza, ağlarken görmek sevince, gülerken görmek mutlu bir hayat süreceğinize, annenizi hasta görmek üzücü bir haberle karşılaşacağınıza, ölmüş görmek ömrünüzün uzun olacağına, annenize çiçek verdiğinizi görmek ölmüş ise onu mezarında ziyaret etmenizi beklediğine, sağ ise onunla ilgilenmeniz gerektiğine, annenizin sizi bir hususta azarladığını görmek onu ihmal ettiğiniz için size dargın olduğuna, annenizden dayak yediğinizi görmek onun sizin iyiliğiniz için duacı olduğuna ve size karşı büyük bir sevgi ve şefkat besledğine, annenizin mezarını çiçeklerle örtülü olarak görmek Allah'ın huzurunda hayırlı bir yere sahip olduğuna, annenizin cennette olduğunu görmek eğer ölmüş ise hayra, sağ ise annenizin sizden hoşnut olduğuna ve hakkınızda daima duacı bulunduğuna delâlet eder.

Molla Cami'ye göre rüyada anne görmek eğer anne sağ ise onun gönlünün alınması gerektiğine, vefat etmiş ise ahiret hayatı için evladından hayır ve dua beklediğine, anneye bağırmak veya kötü hareket etmek büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden bütün işlerin ters gitmesine, anneyi güler yüzle görmek onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret eder.

Kendisinin anne olduğunu gören kişi, maddi dünyadan kendini soyutlayarak manevi arayışlara girer.

Annesini evlenirken gören kişinin değer verdiği bir eşyası kaybolur, bu yüzden kısa sürecek bir huzursuzluk hisseder.

Rüyasında annesinin kaza yaptığını, yaralandığını, sakatlandığını ya da acı çektiğini gören kişi anne tarafından bir yakınının dünyaya getirdiği bir bebek haberi alır.

Rüyasında annesinin kızdığını, sinirlendiğini görmek, almayı planladığı bir eşya için para biriktirmesi gerektiğine ve bunun için rüyayı gören kişinin sabırlı olması gerektiğine delalettir.

Rüyasında annesinin boşandığını görmek, kişinin artık kendi ayakları üzerinde durup sorumluluk alması gerektiğine işarettir.

Annesinin çocuk sahibi olduğunu görmek, bir müddet daha bulunduğu ortamı terkedemeyeceğine, ancak yasadığı ortamdaki sorunların azalacağına delalettir.

Rüyasında annesi ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi, bir dostunun sahip olduklarını kıskanır, dostuyla arası açılır.

Rüyasında annesinin güldüğünü ya da kahkahalar attığını görmek, yeni girdiği bir ortamda kendine yer bulacağına ve yeni dostluklar kuracağına delalettir.

Annesi ile yolculuğa çıktığını görmek, yeni tanıştığı ve samimi olduğu insanla yapacağı kısa bir seyahate işarettir.

Annesinin elini öptüğünü gören kişi yeni edindiği bir dostu vasıtası ile yeni dostlarla tanışır.

Annesinin namaz kıldığını, ibadet ettiğini görmek, aileye katılacak yeni bir bireyin habercisidir, namaz kılarken annesinin yüzünü nurlar içerisinde görmek ise bu bireyin erkek olacağına delalettir.

Rüyasında annesi ile yemek yediğini, annesinin yemek yaptığını gören kişi, evli ise eşinden ayrılıp yeniden bir yuva kurar, bekarlar için ise bu rüya evlilik olarak yorumlanır.

Rüyada annesini uyurken görmek, aile fertleriyle birlikte büyük bir evde yaşamaya delalettir, ailesinden ayrı yaşayanlar için ise büyüklerinin yanına yerleşmek olarak tabir olunur.

Rüyada annesinin meşhur biri olduğunu görmek, sanatla ilgilenmeye, ilgilendiği sanat dalında eserler üretmeye yorumlanır.

Annesinin sigara ve alkol tükettiğini gören kişi, sokaklara düşer, hayırsız insanlarla tanışır, kötü bir alışkanlık edinir.

Rüyada annesinin temizlik yaptığını görmek, çeyiz hazırlamaya ve bununla alakalı yakınlarından destek görmeye delalettir.

Annenizi çocuklarından yana endişeli görmek; birinin başına gelecek kazadan dolayı muhtemelen sizin de zarar görebileceğinize işaret eder.

Annenizin, evlatlarına şefkat gösterdiğini ve mutlu olduğunu görmek; bir başkasının durumundan faydalanacağınıza işaret eder.

Rüyada annesinin kendisini doğurduğunu görmek, ecelin yaklaştığına işarettir.
Rüyada validesinin karnına girdiğini görmek, uzakta ise vatanına döneceğine delâlet eder.

Anne ile oturduğunu veya beraber yürüdüğünü görmek, emniyet ve huzura; anne ile konuşmak iyi ve güzel haberlere delâlet eder.

Çağdaş Ulema: Rüyada sıklıkla annenizi görmek; kendinize olan güveninizi kaybettiğinize, nadiren görmek ise, annenizle duygusal ilişkilerinizin iyi olduğuna…

Annesini öpen insan, ona hemen kavuşur.
 

 

 

 

Rüyada Abi GörmekRüyada Abi Görmek
 
Rüyada Çiçek GörmekRüyada Çiçek Görmek
 
Rüyada Saç GörmekRüyada Saç Görmek
 
Rüyada Bebek GörmekRüyada Bebek Görmek
 
Rüyada Kadın GörmekRüyada Kadın Görmek
 
Rüyada Ayakkabı GörmekRüyada Ayakkabı Görmek
 
Rüyada Anne GörmekRüyada Anne Görmek
Rüyada Aba görmek
Rüyada Abajur görmek
Rüyada Abanoz görmek
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Baskı görmek
Rüyada Başını taşa vurmak görmek
Rüyada Bronşit görmek
Rüyada Bronz görmek
Rüyada Broş görmek
Rüyada Budak görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Diken görmek
Rüyada Elbise Askısı görmek
Rüyada Elbise dolabı görmek
Rüyada Hünnap Görmek
Rüyada Küvet görmek
Rüyada Palet görmek
Rüyada Radar görmek
Rüyada Sallanmak görmek
Rüyada Salon görmek
Copyright © 2013 - 2018 Rüyada Görmek.com Her Hakkı Saklıdır.
Rüya Tabirleri Hakkında - İletişim - Sık Sorulan Sorular - Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları
Sosyal Medyada Biz - Twitter - Facebook - Google + Sayfa OS 0,0000 saniye oluşturuldu.