A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rüyada Fırtına görmek

Rüyada fırtına görmek hayatınızda olacak önemli değişikliklere delâlet eder.

Rüyada bulunduğunuz yerde fırtına estiğini görmek yaşadığınız çevrede bazı değişiklikler olacağına ve bu değişikliklerin size iyi geleceğine işaret eder.

Rüyada ani bir şekilde şiddetli bir fırtına çıktığını görmek beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağınıza, hayatınızdaki birçok şeyin değişeceğine ve yeni bir düzen oluşturmak durumunda kalacağınıza işaret eder.

Rüyada fırtınanın her şeyi yıktığını, dağıttığını, altüst ettiğini görmek kişisel konularda yeni kararlar almanızı gerektirecek olaylar yaşayacağınıza, içinde bulunduğunuz şartlar doğrultusunda değerlendirmelerde bulunacağınıza ve kimsenin etkisi altında kalmadan sizin için en doğru olan karara varacağınıza işaret eder.

Rüyada fırtına sesi duyduğunu görmek sizi etkileyecek ve yeni fikirler oluşturmanızı sağlayacak bir haber alacağınıza delâlet eder.

Rüyada fırtınanın bir anda kesildiğini görmek hareketli bir döneme ve sonrasında rahat bir nefes alıp rahata ereceğinize işaret eder.

Rüyada fırtına çıktığını görmek, kendiniz ve çevreniz ile ilgili kararlar vereceğinize, bu kararların saygı ile karşılanacağına delalettir.


Rüyada görülen fırtına hiçbir rahatsızlık yada zarar vermiyor ise, kritik bir konuda sessiz kalacağınıza, sessiz kaldığınız için konunun büyümeden kendiliğinden çözüleceğine delalettir.


Rüyada görülen fırtına, eşyaları ve çevredeki nesneleri devirip savuruyor ise, yeni katılacağınız bir çevrede hakim durumda olacağınıza ve insanların sizin kararlarınızı takip edeceğine delalettir.

Rüyada hortum şeklinde görülen fırtına çok iyidir, bu rüyayı gören kişi çalıştığı yerde patron, aile içinde lider, devlet yönetiminde üst düzey bir yönetici olabilir.

Fırtınanın denizde estiğini görmek, uzaktan gelecek bir grup insanın size bir konuda fikir danışacağına, edeceğiniz yardım ile ilmi bir konuda bu insanların önünü açacağınıza delalettir.

Rüyada fırtınadan kaçmak, aileniz yada dostlarınızdan uzak kalmamak için önemli bir teklifi geri çevireceğinize delalettir.

Rüyada fırtınaya yakalandığını ya da fırtınanın kendini uçurduğunu görmek, çevrenizde gördüğünüz saygının başkaları tarafından kıskanıldığına, arkanızdan konuşulduğuna, ancak bu kişilerin tepki ile karşılanıp, büyük bir çoğunluğun sizi savunduğuna delalettir.

Rüyada fırtınadan kurtulmak, düşmanın itaat etmesine, rakiplerin sizden çekinerek sizin olduğunuz yerlerden uzak duracaklarına delalettir.

Rüyada görülen fırtınanın sesi kulaklarınızda bir uğultu yaratıyor ise bu uğultunun yüksekliği nispetinde sizi seven ve sizin göstereceğiniz yolu takip edebilecek insanlar olduğuna delalettir.

Rüyada Abi GörmekRüyada Abi Görmek
 
Rüyada Çiçek GörmekRüyada Çiçek Görmek
 
Rüyada Saç GörmekRüyada Saç Görmek
 
Rüyada Bebek GörmekRüyada Bebek Görmek
 
Rüyada Kadın GörmekRüyada Kadın Görmek
 
Rüyada Ayakkabı GörmekRüyada Ayakkabı Görmek
 
Rüyada Anne GörmekRüyada Anne Görmek
Rüyada Aba görmek
Rüyada Abajur görmek
Rüyada Abanoz görmek
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Baskı görmek
Rüyada Başını taşa vurmak görmek
Rüyada Bronşit görmek
Rüyada Bronz görmek
Rüyada Broş görmek
Rüyada Budak görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Diken görmek
Rüyada Elbise Askısı görmek
Rüyada Elbise dolabı görmek
Rüyada Hünnap Görmek
Rüyada Küvet görmek
Rüyada Palet görmek
Rüyada Radar görmek
Rüyada Sallanmak görmek
Rüyada Salon görmek
Copyright © 2013 - 2018 Rüyada Görmek.com Her Hakkı Saklıdır.
Rüya Tabirleri Hakkında - İletişim - Sık Sorulan Sorular - Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları
Sosyal Medyada Biz - Twitter - Facebook - Google + Sayfa OS 0,0000 saniye oluşturuldu.