A B C Ç D E F G H I İ J K L M N O Ö P R S Ş T U Ü V Y Z

Rüyada Vazo görmek

Rüyada Vazo görmek

Rüyada vazo görmek evliliğe, mutluluğa ve maddi gelire işaret eder. Rüyada içinde çiçekler olan bir vazo görmek aşk hayatında mutlu olmaya ve güzel bir yuva kurmaya işaret eder.

Rüyada vazonun kırıldığını ya da kırık bir vazo görmek küçük ve geçici sorunlara delâlet eder. Rüyada kırık bir vazoyu yapıştırdığını görmek sorunların giderilmesine ve işlerin yoluna girmesine işaret eder.

Caferi Sadık'a göre rüyada vazo görmek kadına, iman güzelliğine, mala, uzun ömre, güzel söze, nimete ve kadınlardan kalan mirasa işaret eder.

İbn-i Sirin'e göre rüyada vazo görmek iyi ve güzel şeylere, birinin size yeni bir vazo verdiğini görmek güzel bir söz işiteceğinize ve mutlu olacağınıza, aynı vazonun kırıldığını görmek işittiğiniz sözün boşa çıkacağına delâlet eder.

Molla Cami'ye göre rüyada vazo görmek hırçın ve ahlâksız bir kadına işaret eder. Bir başka rivayete göre ise rüyada vazo görmek bir yakınınızdan alacağınız güzel bir hediyeye, rüyada kırık bir vazo görmek kötü bir haber almaya delâlet eder.

Rüyada vazo içerisinde çiçek görmek, önemli bir sınava hazırlanacağınıza delalettir.Vazodaki çiçeklerin sayısı, katılacağınız sınavdaki rakiplerinizin sayısına delalettir. Çiçekleri kendi elinizle vazoya koymak, sizin sayenizde bir fırsattan haberdar olacak dostlara delalettir.

Rüyada vazo kırıldığını görmek yada kırık bir vazo görmek, girdiğiniz bir yarışma yada sınavı başarı ile tamamlayacağınıza delalettir.

Rüyada kırılan vazonun sesi ne kadar yüksek ise başarınızın çevrenizde o derece ses getireceğine ve takdir göreceğinize delalettir.

Rüyada vazonun devrildiğini ve kırılmadığını görmek, mücadele etmeden başarılı olacağınız bir yarışmaya delalettir. Devrilen vazodan dökülen sular ve dağılan çiçekler ise başarınızı kıskanacak insanlar olacağına işarettir.

Rüyada görülen vazo, cam ve kristal gibi kırılgan maddelerden yapılmış ise, kolay geçecek bir mücadeleye, metal ve değerli metallerden yapılmış vazo görmek zor geçecek mücadeleye delalettir.

Plastik yada tahtadan yapılmış vazo görmek ise önemsiz bir mücadeleye girip başarılı olduğunuz halde tatmin olmayacağınıza delalettir.

Rüyada görülen vazo, değerli taşlarla süslenmiş ve parıldıyor ise, bir çekilişten yüklü miktarda para kazanacağınıza delalettir. Rüyada vazoya su koyduğunu gören kişi, bir sınav yada yarışmaya geç kalır.

Rüyada vazo satınalmak, vazo hediye almak hile ve aldatma yolu ile bir rakibinizin sizi alt edeceğine delalettir. Rüyada vazo satmak yada birine hediye ettiğini görmek, katılacağınız bir sınav yada yarışmada kimsenin farkına varmayacağı bir hileye başvuracağnıza delalettir.

Rüyada Abi GörmekRüyada Abi Görmek
 
Rüyada Çiçek GörmekRüyada Çiçek Görmek
 
Rüyada Saç GörmekRüyada Saç Görmek
 
Rüyada Bebek GörmekRüyada Bebek Görmek
 
Rüyada Kadın GörmekRüyada Kadın Görmek
 
Rüyada Ayakkabı GörmekRüyada Ayakkabı Görmek
 
Rüyada Anne GörmekRüyada Anne Görmek
Rüyada Aba görmek
Rüyada Abajur görmek
Rüyada Abanoz görmek
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Baskı görmek
Rüyada Başını taşa vurmak görmek
Rüyada Bronşit görmek
Rüyada Bronz görmek
Rüyada Broş görmek
Rüyada Budak görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Diken görmek
Rüyada Elbise Askısı görmek
Rüyada Elbise dolabı görmek
Rüyada Hünnap Görmek
Rüyada Küvet görmek
Rüyada Palet görmek
Rüyada Radar görmek
Rüyada Sallanmak görmek
Rüyada Salon görmek
Copyright © 2013 - 2018 Rüyada Görmek.com Her Hakkı Saklıdır.
Rüya Tabirleri Hakkında - İletişim - Sık Sorulan Sorular - Gizlilik Sözleşmesi - Kullanım Şartları
Sosyal Medyada Biz - Twitter - Facebook - Google + Sayfa OS 0,0000 saniye oluşturuldu.